Геологічна експертиза звітів

ДП «Український державний геологорозвідувальний інститут» є спеціалізованим державним геологічним підприємством, яке уповноважене та має право проводити експертизу звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Переваги УкрДГРІ:

  • Ціна. Вартість проведення геологічної експертизи фахівцями Інституту – від 30 000 грн.
  • Оперативність. Висновки державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, зазвичай надаються замовникові протягом 1 місяця з моменту надання необхідних відомостей і документів.
  • Якість. Результати геологічної експертизи УкрДГРІ визнаються уповноваженим органом з питань надання спеціальних дозволів на користування надрами, незалежно від місця реєстрації та діяльності замовника.

З питань укладання договорів звертатися:

Карленко Ілля Сергійович – керівник відділу,
тел: +380 (50) 445 24 66
e-mail: i.karlenko@gmail.com
04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 78а

Серед замовників геологічної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр УкрДГРІ:
Новоселівський ГЗК, Укргазвидобування, ПК «Газресурс», ПрАТ “Запорізький залізорудний комбінат”, ТОВ “Біланівський ГЗК”, Спільне українсько-канадське підприємство “Коломийська нафтогазова компанія  “Дельта”, ТОВ “Промислова компанія “Газвидобування”, ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит»

Актуальність геолекспертизи

Відповідно до п. 27 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою КМУ № 615 від 30.05.2011., орган з питань надання спеціальних дозволів на користування надрами продовжує строк, поновлює дію дозволів за умови надання позитивного висновку спеціалізованим державним геологічним підприємством, установою, організацією, що належать до сфери управління органу з питань надання дозволу, за результатами проведення державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Завдання геологічної експертизи

Державна експертиза звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів (далі – геологічна експертиза) – це:

  • проведення аналізу документів та матеріалів, у яких відображені геологічні та техніко-економічні показники проведеної надрокористувачем діяльності щодо використання ділянки надр, наданої згідно зі спеціальним дозволом на користування надрами;
  • визначення достовірності та обґрунтованості цих показників, а також встановлення економічної ефективності промислового освоєння ділянки надр.

Законодавча база