Геологічна експертиза звітів

ДП «Український державний геологорозвідувальний інститут» є спеціалізованим державним геологічним підприємством, яке уповноважене та має право проводити експертизу звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Переваги УкрДГРІ:

  • Ціна. Вартість проведення геологічної експертизи фахівцями Інституту – від 30 000 грн.
  • Оперативність. Висновки державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, зазвичай надаються замовникові протягом 1 місяця з моменту надання необхідних відомостей і документів.
  • Якість. Результати геологічної експертизи УкрДГРІ визнаються уповноваженим органом з питань надання спеціальних дозволів на користування надрами, незалежно від місця реєстрації та діяльності замовника.

З питань укладання договорів звертатися:

Карленко Ілля Сергійович – керівник відділу,
тел: +380 (50) 445 24 66
e-mail: i.karlenko@gmail.com
04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 78а

Серед замовників геологічної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр УкрДГРІ:
Новоселівський ГЗК, Укргазвидобування, ПК «Газресурс», ПрАТ “Запорізький залізорудний комбінат”, ТОВ “Біланівський ГЗК”, Спільне українсько-канадське підприємство “Коломийська нафтогазова компанія “Дельта”, ТОВ “Промислова компанія “Газвидобування”, ТОВ “ДТЕК Ровенькиантрацит”, ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, ПрАТ “Північний ГЗК”, ПрАТ “ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ”, ДП “Львіввугілля”, ТОВ “Уманський гранкар’єр” та інші.

Актуальність геолекспертизи

Відповідно до п. 27 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою КМУ № 615 від 30.05.2011, орган з питань надання дозволу для геологічного вивчення, геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою та видобування корисних копалин продовжує строк дії дозволів за умови надання позитивного висновку спеціалізованим державним геологічним підприємством, установою, організацією, що належать до сфери управління органу з питань надання дозволу, за результатами проведення державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Завдання геологічної експертизи

Державна експертиза звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів (далі – геологічна експертиза) – це:

  • проведення аналізу документів та матеріалів, у яких відображені геологічні та техніко-економічні показники проведеної надрокористувачем діяльності щодо використання ділянки надр, наданої згідно зі спеціальним дозволом на користування надрами;
  • визначення достовірності та обґрунтованості цих показників, а також встановлення економічної ефективності промислового освоєння ділянки надр.

Законодавча база