У сучасному світі кожен мріє жити в екологічно безпечному середовищі, дихати свіжим повітрям, бачити за вікном зелені майданчики, пити чисту воду…

З пошуками та видобутком питних, лікувальних мінеральних вод, або ж вод для технічних потреб підприємства допоможуть досвідчені висококваліфіковані спеціалісти Українського державного геологорозвідувального інституту.

УкрДГРІ володіє широкою базою інформації щодо розташування та обсягів запасів різних видів підземних вод України. Якщо ж наявної інформації буде недостатньо команда гідрогеологів здатна провести всі додаткові дослідження для подальшої оцінки, затвердження запасів підземних вод і складання проекту їх розробки.

Проект розробки запасів підземних вод складається з:
1. розрахунку потреб у воді визначеного виду;
2. результатів дослідження водоносного горизонту, з якого проектом планується видобуток;
3. повної характеристики ділянки робіт (фізико-географічне положення, клімат, геологічна будова та ін.);
4. геологічні та гідрогеологічні умови видобування підземних вод;
5. розрахунок та обґрунтування зон санітарної охорони;
6. висновки та рекомендації.

Отже, УкрДГРІ пропонує свої послуги із супроводу всіх етапів видобутку підземних вод від пошуку ділянки, розвідки та підрахунку запасів, оформлення пакету всіх необхідних документів до безпосередньо буріння свердловин та видобутку води.

З питань розвідки та підрахунку запасів підземних вод, розробки проектів на буріння свердловин, розробки родовищ підземних вод, проходження експертизи проекту, а також по всім питанням, що супроводжують видобуток підземних вод, звертатися до:

Карленко Ілля Сергійович – керівник відділу,
тел./факс: +380 (44) 426-92-04,
+380 (50) 445-24-66,
e-mail: i.karlenko@gmail.com
04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 78а