Шановні колеги! Раді повідомити, що УкрДГРІ запроваджує послугу – супровід всіх етапів отримання гірничого відводу, від подання заявки на оформлення до його затвердження.

Гірничий відвід – це частина надр, надана користувачам на території України для розробки родовищ корисних копалин, а також будівництва і експлуатації підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі на континентальному шельфі та у виключній (морській) економічній зоні.

Гірничі відводи можуть надаватися підприємствам, установам, організаціям, іноземним юридичним особам, об’єднанням юридичних осіб, створеним в Україні чи за її межами, а також громадянам України, іноземцям та особам без громадянства лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр, а також затвердженого в установленому порядку проекту розробки родовища корисних копалин або будівництва гірничодобувного об’єкта чи підземної споруди, не пов’язаної з видобуванням корисних копалин. (Постанова Кабінету Міністрів від 27 січня 1995 р. № 59)
Для новостворених підприємств гірничі відводи повинні оформлятися до початку будівництва гірничодобувного об’єкта чи підземної споруди, не пов’язаної з видобуванням корисних копалин.

Для одержання гірничого відводу підприємство чи громадянин подає заявку територіальному органу Держпраці.
Проект гірничого відводу, що додається до заявки на отримання гірничого відводу, складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

Надання гірничого відводу оформлюється актом, а також надписом у верхньому правому куті копії топографічного плану.
Надані гірничі відводи реєструються у книзі обліку гірничих відводів, наданих для використання ділянок надр.

З питань розробки проекту гірничого відводу, винесення на топографічний план координат відводу, подачі заявки на його отримання, супроводу віх етапів отримання та реєстрації гірничого відводу звертатися до:

Карленко Ілля Сергійович – керівник відділу,
тел./факс: +380 (44) 426-92-04,
+380 (50) 445-24-66,
e-mail: i.karlenko@gmail.com
04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 78-А