Шановні колеги! Раді повідомити, що УкрДГРІ як унікальне державне підприємство з понад 60-річним досвідом в галузі дослідження потенціалу українських надр запроваджує послугу – складання проектів ДПР та проектів розробки рудних та нерудних корисних копалин, а також підземних вод. Хоча на ринку існує значна кількість приватних компаній, що надають аналогічні послуги, УкрДГРІ гарантує виконання робіт на найвищому рівні, а послуга надаватиметься «під ключ», тобто до остаточного затвердження всіма відповідними органами!

З питань укладання договорів звертайтесь по контактах наведених нижче:

Карленко Ілля Сергійович – керівник відділу,
тел./факс: +380 (44) 426-92-04,
+380 (50) 445-24-66,
e-mail: i.karlenko@gmail.com
04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 78а

Довідково:

Дослідно-промислова розробка (ДПР) родовища проводиться на родовищах корисних копалин, промислове значення яких позитивно визначене за результатами попередньої геолого-економічної оцінки, але з достатньою повнотою достовірне визначення характеристик корисних копалин можливе лише шляхом пробного вилучення і перероблення частини запасів мінеральної сировини в промислових умовах.

ДПР є складовою частиною робіт з геологічного вивчення. ДПР може здійснюватися на всьому родовищі або на окремих його ділянках чи покладах.

ДПР вуглеводневої сировини здійснюється з метою уточнення наявних та отримання додаткових даних, необхідних для побудови геологічної моделі родовища, оцінки та підрахунку запасів вуглеводнів та супутніх цінних компонентів, визначення фільтраційно-ємнісних характеристик продуктивних пластів, складу та фізико-хімічних властивостей флюїдів, пластового тиску і динаміки його зміни.

Дослідно-промислова розробка здійснюється на підставі проектів, що складаються, проходять експертизу і затверджуються відповідно до чинних законодавчих та нормативних актів та вимог, передбачених Положенням про порядок організації та виконання дослідно-промислової розробки родовищ корисних.