Український державний геологорозвідувальний інститут визначено організатором участі геологів України в 36 Міжнародному геологічному конгресі (МГК, англ. – International Geological Congress – IGC) в тому числі для підприємств Державної служби геології та надр України.

Міжнародний геологічний конгрес – вищий Конгрес геологів, який  проводиться в різних країнах світу з 1878 року.

Черговий 36-й Міжнародний геологічний конгрес та ГЕОЭКСПО-2020 проходитиме з 2 по 8 березня 2020 року в Делі (Індія), у країні древніх цивілізацій та культури, в одному з найбільших та найсучасніших центрів Індії – Expo Center & Mart India.

Девіз МГК-36 «Геонауки: фундаментальна наука в інтересах стійкого майбутнього». Захід проводять разом з Індією також Бангладеш, Непал, Пакистан і Шрі-Ланка.

Ключові дати:

31 жовтня 2019 року: завершення прийому тез доповідей

31 жовтня 2019 року: завершення бронювання екскурсій

30 листопада 2019 року: завершення ранньої реєстрації

31 січня 2020 року: завершення стандартної реєстрації

02 березня 2020 року: початок реєстрації на місці

Наукова програма МГК-36 складається з 45 тем і 287 симпозіумів, в які включено понад 3 000 доповідей та 2 000 презентацій із використанням електронних постерів. 

На кожну доповідь надається 15 хвилин (в тому числі і на її обговорення), основний доповідач має 30 хвилин. Доповідач може особисто представити лише одну усну доповідь, але водночас він може бути співавтором кількох усних доповідей.

Робочою мовою Конгресу є англійська.

Для учасників Конгресу заплановано понад 50 геологічних екскурсій, більшість з яких проходитиме в Індії, а деякі – в Непалі, Бангладеш і Шрі-Ланці. Опис польових геологічних екскурсій наведено у III циркулярі.

Детальніше з програмою роботи МГК-36, прізвищами координаторів  тем і тем симпозіумів можна ознайомитися на сайті МГК-36 http://36igc.org або написати нам на пошту ukrdgri@ukrdgri.gov.ua

Чекаємо на вашу  участь у великій події у світі геонаук – 36-му Міжнародному геологічному Конгресі.