Інформуємо зацікавлених науковців, співробітників УкрДГРІ та авторів про безкоштовні оновлені серії вебінарів від Clarivate Analytics українською та російською мовами 16-19 липня. Це стало можливим завдяки придбаному МОН України за кошти держбюджету за підтримки провайдера Державної науково-технічної бібліотеки України доступу до платформи Web of Science.

Налаштування безкоштовного віддаленого доступу до платформи дозволяє користуватися ресурсом і під час літньої відпустки: інструкція і відповіді на всі запитання, що Ви зможете поставити під час реєстрації, прозвучать під час вебінарів.

Лектор – Ірина Тихонкова, к.б.н. (інформаційно-аналітичні ресурси та навчання).

Важливо:

Реєстрація на кожний вебінар – окрема,
підключення варто розпочинати за 10-15 хвилин до початку,
операційна система комп’ютера має бути  вище ХР,
останні версії браузерів,
наявний аудіовихід та колонки.

Розклад

Українською

16 липня, 16:15

Чи(м) допоможе Web of Science науковцю

Зміст: Яку інформацію можна знайти у Web of Science, чому потрібно це робити, як налаштувати віддалений доступ і користуватися поза межами установи. Як визначити найавторитетніші публікації, знайти повний текст статті, визначити видання для публікації, знайти партнерів для виконання спільного проекту, які фонди зацікавлені даною темою. Відповіді на ці та Ваші, поставлені під час реєстрації, запитання під час оглядового семінару для початківців і тих хто хоче оновити знання та дізнатися про нові функції системи.
Реєстрація: http://bit.ly/2RPEqP6

17 липня, 16:15

Про що говорять авторські профілі Publons, ResearcherID, ORCID та інші

Зміст: Варіації транслітерації, або зміна прізвища, робота та стажування в кількох установах та широка галузь інтересів автора унеможливлюють автоматичну коректну презентацію здобутків науковця. Порівняння основних авторських профілів їхніх можливостей та функцій. Які і як можна використовувати для створення автоматичних звітів та визначенні впливовості науковця і звісно про h-index (індекс Гірша).
Реєстрація: http://bit.ly/323zV8v

18 липня, 16:15

Як опублікуватися у виданні що індексується у Web of Science Core Collection.

Зміст: Саме таке запитання найчастіше лунає на семінарах і вебінарах але почнемо з Навіщо публікуватися в міжнародному виданні? Чи можливо безкоштовно? Які строки? Як оформлювати рукопис? Які формати переліків літератури? Як обрати видання? Чи можна друкуватися без рецензії? Чому статті відхиляють? Як не потрапити до хижацьких видань? Що я можу робити зі своєю статтею?
Реєстрація: http://bit.ly/2Lz3xEM

Російською мовою

Серия: Информационные инструменты Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности (четыре вебинара)

Web of Science: поиск наиболее востребованной научной информации

Резюме: Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций. Сохранение полученных данных в EndNote. Ответы на частые вопросы пользователей.
Регистрация:
16 июля 10:00
http://bit.ly/2RKkKfE

17 июля 15:00
http://bit.ly/2XmGzbo

Publons для ученого, рецензента, журнала и научного фонда.

Резюме: С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
17 июля 10:00
http://bit.ly/2KVEpZA

18 июля 15:00
http://bit.ly/2YqlVDn

Расширенные возможности платформы Web of Science для научной деятельности

Резюме: Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Поиск по организации. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
18 июля 10:00
http://bit.ly/2LwZXen

19 июля 15:00
http://bit.ly/2Jm7euN

Современных журналы: хорошие, плохие и хищнические

Резюме: Критерии качественного научного издания: техническая и научная составляющие (импакт фактор, ISSN, doi). Journal Citation Report 2019. Публикационный процесс. Роль рецензентов, как оценивают и за что отклоняют рукописи. Возможна ли бесплатная публикация, сроки. На что обратить внимание при подборе издания. Маркеры хищнических изданий. Как вводят в заблуждение фейковые издания. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
19 июля 10:00
http://bit.ly/2NscLVY

16 июля 15:00
http://bit.ly/2XoJ1Oo

Інформаційні сайти

англійською мовою https://clarivate.com/;
російською мовою https://clarivate.ru/.
Інформація про семінари та вебінари українською у Facebook https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin
Записи вебінарів на ютьюб каналі Clarivate Analytics Українською https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Вебінари російською https://clarivate.ru/webinars

Записи вебінарів на ютьюб Web of Science російською: https://www.youtube.com/user/WOKtrainingsRussian