9 квітня 2019 р. в УкрДГРІ відбувся семінар на тему: «Огляд  ресурсного  потенціалу вуглеводневої сировини по ділянках надр, що пропонуються до конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів» для зацікавлених надрокористувачів. Такі ділянки надр визначено згідно Постанов Кабінету міністрів України про проведення відповідного конкурсу від 18 грудня 2018 р.: Варвинська, Ічнянська, Берестянська, Софіївська, Охтирська, Балаклійська, Бузівська, Грунівська, Зінківська, Угнівська, Русанівська, Іванівська, що знаходяться у Східному та Західному нафтогазоносних регіонах України.

По усіх визначених Постановою ділянках надр надрокористувачі отримали консультаційні послуги з огляду геологічної будови, характеристики нафтогазоносності  з оглядом родовищ вуглеводнів і перспективних структур, які входять до нерозподіленого Фонду нафтогазоперспективних об’єктів Державної Служби геології та надр України. Була окреслена вуглеводнева ресурсна база ділянок надр та оцінено їх перспективність з точки зору нових покладів нафти і газу, також представлено огляд фонду свердловин у межах ділянок надр.

У семінарі взяли участь представники державних підприємств і низки комерційних структур. Вони отримали вичерпні відповіді на запитання у ході обговорення перспективних ділянок надр. Семінар пройшов у дружній атмосфері.

У підготовці та проведенні семінару активну участь взяли головний геолог КЦ УкрДГРІ Т. М. Пригаріна та завідувач сектору прогнозу та оцінки перспектив нафтогазоносності  УкрДГРІ  Г. Г. Гончаров,  співробітники інституту М. Шалдибін, В. Пупов, А. Пилипенко, О. Камак, О. Зубакова.