7 червня 2018 р. Українському державному геологорозвідувальному інституті відбулася робоча зустріч у рамках проекту  EUWI+ («Європейська водна ініціатива плюс»)

з визначення масивів підземних вод за участі представника Австрійського Агентства природних ресурсів Андреаса Шейдледера,  представників Держгеонадр України,  EUWI+, ДНВП «Геоінформ»  та  УкрДГРІ.

Андреас Шейдледер продемонстрував цілі та завдання проекту EUWI+, а також розповів про підходи Водної Рамкової Директиви до підземних вод ЄС.

Представники Держгеонадр України  доповіли про актуальну ситуацію з моніторингом підземних вод в Україні, поділилися досвідом проведення гідрогеологічних та еколого-геологічних робіт в Україні.

Було проведено технічний тренінг з визначення та виділення масивів підземних вод та обговорено план виконання робіт у подальшому.

Довідково: проект EUWI+ покликаний гармонізувати стандарти України з ЄС, а саме приведенню законодавства України у відповідність з політикою ЄС в галузі управління водними ресурсами, приділяючи значну увагу управлінню трансграничними річковими басейнами.