Дякуємо всім, хто відгукнувся на наше Перше запрошення й надав Оргкомітету тези доповідей та заявки на участь у «Геофорумі-2018». Перелік доповідачів, чиї тези Оргкомітет уніс у попередню Програму форуму, наведено у цьому повідомленні.

Усі, хто бажає взяти участь у роботі «Геофоруму-2018» як доповідачі, можуть надіслати до Оргкомітету тези доповідей до 15 травня 2018 р. для розгляду і внесення в Програму як резервних. Під час реєстрації на форумі учасники отримають друковані матеріали «ГЕОФОРУМ 2018» та «Збірник тез  доповідей».  Доповіді, які містять нові ідеї, і неопубліковані раніше результати досліджень упродовж 2018 р. за рішенням Оргкомітету будуть опубліковані в журналах «Збірник наукових праць УкрДГРІ» і «Мінеральні ресурси України» (видання внесені до Переліку наукових фахових видань України).

Оргкомітет «Геофоруму-2018» під час заходу проведе конкурс стендових доповідей на ліпшу оригінальну технічну ідею з технології видобутку газогідратів та газу метану з морського дна. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті УкрДГРІ за посиланням.

Запрошуємо також усіх охочих відвідати «Геофорум-2018»  як слухачів. Для цього Вам потрібно надіслати заявки на участь на електронну адресу секретаріату форуму. Кінцевий термін подання заявок – до 25 травня 2018 року.

 Програму форуму буде розіслано всім зареєстрованим учасникам не пізніш як 1 червня 2018 р.

Звертаємо увагу, що 25 травня 2018 р. оргкомітет УкрДГРІ закінчує приймати заявки на бронювання готелю.

Детальніше – за посиланням http://ukrdgri.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/geoforum-2018_2_invitation.pdf