2 листопада 2017 р. в Українському державному геологорозвідувальному інституті під головуванням першого заступника голови Держгеонадр Миколи Фощія відбулося засідання Робочої групи Держгеонадр з питань внесення змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 року.

В обговорення взяли участь члени Робочої групи, а також фахівці УкрДГРІ, які працюють над документом. Учасники наради обговорили питання стосовно необхідних змін до Програми та вирішили провести чергове засідання 14 листопада.

Довідково:

Робочу групу Державної служби геології та надр України з питань внесення змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 року утворено наказом Держгеонадр № 405 від 6 вересня 2017 р. з метою удосконалення законодавчих актів у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Загальнодержавну програму розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 року затверджено Законом України від 21 квітня 2011 р. № 3268-VI.