4 квітня 2017 р. у рамках українсько-канадського проекту Geomap-200 під головуванням Джеймса Іккерса (старший радник Сектору геологічних досліджень Департаменту природних ресурсів уряду Канади, менеджер проекту від Канади) розпочав роботу стартовий семінар. 

У семінарі взяли участь представники геологічних служб Канади, США, Польщі, Норвегії, Литви. У нараді взяли участь Джеймс Іккерс – старший радник Сектору геологічних досліджень Департаменту природних ресурсів уряду Канади, менеджер проекту від Канади; заступник міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо; т.в.о. голови Держгеонадр Микола Бояркін; Борис Малюк – менеджер проекту від України, ДНВП «Геоінформ України»; Олег Зур‘ян – заступник директора Українського державного геологорозвідувального інституту та інші керівники і представники регіональних геологічних підприємств.

Завдяки реалізації проекту Geomap-200, українські геологічні карти масштабом 1:200 000 будуть оновлені і систематизовані відповідно до світових стандартів.

Як відзначив М. Кузьо, використання сучасних технологій та оцифрування геологічної інформації забезпечить прозорість функціонування геологічної галузі. За словами М. Бояркіна, проводячи цю роботу «ми формуємо передумови для оперативного орієнтування в галузі вітчизняних та іноземних надрокористувачів, привабливого інвестиційного клімату, адаптування до міжнародних стандартів геологічної галузі України, а значить і надання їй економічної привабливості».

Довідково:
У вересні 2016-го Сектор геології Міністерства природних ресурсів Канади та Агенція міжнародного співробітництва Канади затвердили проект розвитку під назвою «Розбудова національного потенціалу геології в Україні». 17 жовтня 2016 р. було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Департаментом природних ресурсів уряду Канади і Державною службою геології та надр України, в рамках якого реалізуватиметься проект «GEOMAP-200» (Геокарта-200 – Розробка інформаційної інфраструктури та веб-сервісів для розміщення в Інтернеті Державної геологічної карти України масштабу 1:200 000). Передбачається, що реалізація проекту триватиме 18 місяців.