IMG_5770З 16 по 19 серпня 2016 р. у Коблеве проходив Третій Міжнародний геологічний форум “Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво” – Геофорум-2016.

У заході взяли участь фахівці близько 30 геологічних, наукових, виробничих, педагогічних організацій та установ.

Вітаючи учасників Геофоруму-2016 від Кабінету міністрів Петро Калашник, головний спеціаліст Управління з питань безпеки життєдіяльності та охорони навколишнього природного середовища Кабінету Міністрів України, зазначив, що у такий складний для нашої країни час вкрай важливо підтримувати започатковані раніше традиції, і побажав успішної роботи учасникам.

IMG_6577Метою Геофоруму-2016 були:

  • розгляд науково обґрунтованих рекомендацій, спрямованих на максимальне забезпечення України власною мінеральною сировиною на основі дотримання принципу сталого розвитку;
  • обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр;
  • обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування;
  • налагодження співпраці науковців і виробничників з надрокористувачами всіх форм власності;
  • консолідація зусиль наукових й виробничих організацій у пріоритетних напрямах діяльності та реформуванні геологічної галузі;
  • пропаганда провідної ролі геологічної науки у розвитку мінерально-сировинної бази.

Упродовж двох днів учасники Геофоруму-2016 слухали та обговорювали доповіді на різноманітні теми: про необхідність регулювання інвестиційних процесів та фінансові ризики для державних геологічних підприємств, чим загрожує національній безпеці виснаження запасів корисних копалин, яке значення для Європи мають вітчизняні стратегічні мінеральні ресурси та багато іншого.

На третій день близько 50 учасників відвідали тематичну геологічну екскурсію «Легенди Південного Побужжя – Трикратський ліс, Арбузинський й Актовський каньйони».

Фотогалерея “Геофорум-2016”