Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні (REU 2014), яка проводиться Українським державним геологорозвідувальним інститутом.

Конференція відбудеться в м. Одеса (Україна) з 7 по 13 вересня 2014 року.

Міністерство екології та природних ресурсів України
Державна служба геології та надр України
Національна Академія наук України
Український державний геологорозвідувальний інститут
Всеукраїнська громадська організація “Ноосфера”

Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні (REU 2014)» – це обговорення проблем геології, методики пошуку і видобутку альтернативних горючих копалин, розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні. Це можливість наукових дискусій, тематичних семінарів і презентацій. Це розширення ділових відносин, можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, а також нові знання, ідеї та можливість їх реалізації.

Конференція «REU 2014» пройде у рамках комплексного заходу «Геофорум-2014», на якому розглядатимуться пріоритетні та перспективні питання взаємодії між наукою, виробництвом, фінансовим сектором, системою освіти і державним управлінням у геологічній галузі.

Тематика конференції «REU 2014»

  1. Державна політика щодо регулювання, стимулювання і розвитку альтернативної та відновлюваної енергетики в Україні. Зарубіжний досвід.
  2. Перспективи пошуків, розвідки і розробки сланцевого газу і нафти.
  3. Газ вугільних родовищ. Геологічні особливості. Економічні перспективи.
  4. Газові гідрати. Поширення, освіта та ресурси. Світовий досвід.
  5. Геотермальні ресурси в Україні. Стан їх використання.
  6. Енергія сонячного випромінювання, вітру, води і біомаси. Теоретичні питання та практичні результати використання в Україні.
  7. Енергетика майбутнього. Гіпотези. Напрями наукових і дослідно-конструкторських розробок.
  8. Ринок обладнання для проектів з відновлюваної енергетики та перспективи його розвитку. Особливості роботи інжинірингових компаній при використанні обладнання іноземних виробників.
  9. Сучасний міжнародний і локальний маркетинг альтернативної та відновлюваної енергетики.
  10. Екологічні проблеми альтернативної енергетики.

Ключові дати

20 лютого 2014 р. Офіційне оголошення про конференцію: Перше запрошення
30 липня 2014 р. Закінчення прийому заявок на доповіді та тез доповідей
30 липня 2014 р. Закінчення попередньої реєстрації
7 вересня 2014 р. Початок реєстрації на місці
8 вересня 2014 р. Офіційне відкриття конференції
12-13 вересня 2014 р. Культурна програма

Місце проведення

Конференція відбудеться на базі центру відпочинку «Мирний» (65062, Україна, м. Одеса, вулиця Каманіна, 2/2, 9-а Станція Великого Фонтану (на електронних картах Одеси та навігаторах – Фонтанська дорога, 71А). Вартість проживання з триразовим харчуванням до організаційного внеску не входить і становить від 385 до 950 гривень на добу залежно від рівня комфортності (див. прайс-лист).

Організаційний комітет

Голова
Гошовський Сергій Володимирович, д. т. н., УкрДГРІ, Київ

Співголова
М.В. Жикаляк, к.г.н., генеральний директор ДРГП «Донецькгеологія»

Члени оргкомітету
Б.В. Бокій, д.т.н., АП Шахта А.Ф. Засядько, Донецьк
Ю.П. Морозов, к.т.н., Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Київ
Є.Ф. Шнюков, академік НАН України, Відділення морської геології і осадочного рудоутворення НАН України, Київ
П.Т. Сиротенко, к.т.н. УкрДГРІ, Київ

Секретар
Р.М. Чухрай, УкрДГРІ, Київ

Спонсорська підтримка

Конференція «REU 2014» проводиться за рахунок організаційних внесків учасників. Фінансові кошти, які надходять, не покривають усіх витрат на підготовку та проведення заходу. Оргкомітет «REU 2014» запрошує геофізичні й геологічні організації, компанії нафтогазового профілю надати спонсорську підтримку конференції. Найменування організації-спонсора та зображення її фірмового знака (логотипу) буде розміщено на інформаційних повідомленнях конференції.

Заявка на участь у конференції

Для участі у конференції в якості доповідача Вам необхідно не пізніше 30 липня 2014 р. відправити заповнену заявку  на електронну адресу сonfreu@mail.ru. Заявки  учасників приймаються до 20 серпня 2014 р.

Форма подання тез

Тези надаються на електронну адресу сonfreu@mail.ru у вигляді єдиного файлу (розмір не більше 10 Мб). Для цього Вам необхідно скористатися шаблоном для запису тез.  Від одного автора приймається не більше двох тез, редагування та передрук тез не передбачені. Тези рецензуються і відбираються Оргкомітетом для включення доповідей до програми конференції. Останній термін прийому тез 30 липня 2014 р.

Матеріали конференції

Збірник тез доповідей буде вручений учасникам під час реєстрації на конференції. За бажанням авторів кращі доповіді будуть опубліковані в Збірнику наукових праць УкрДГРІ.

Культурна програма

Планується проведення спеціально підготовленої для учасників конференції тематичної автобусно-пішохідної екскурсії з відвідуванням як історичних пам’яток міста, так й інших цікавих об’єктів, розташованих на території м. Одеси та її передмісті.

Організаційний внесок

Включає участь у роботі наукових сесій, заходах відкриття і закриття конференції, комплект матеріалів і складає 2500 грн для учасників. Вартість відвідування тематичної екскурсії складає 300 грн. Після отримання Оргкомітетом заповненої заявки на участь у конференції Вам буде висланий договір і рахунок. Оплата здійснюється в безготівковій формі.

Учасники, що оплатили оргвнесок на конференцію «REU 2014» отримують можливість відвідати інші заходи (конференції) «Геофоруму-2014».

Наша історія

З історією створення та розвитку «REU 2014» ви можете ознайомитися на сайті конференції в рубриці «Історія REU».

Наші координати

Український державний геологорозвідувальний інститут (УкрДГРІ), 04114, Україна, м. Київ-114, вул. Автозаводська, 78-А, факс: +380 (44) 432-35-22 (приймальня УкрДГРІ).

Відповідальний за проведення та підготовку конференції: Зур’ян Олексій Володимирович
Факс: +380 (44) 206-35-59, тел.: +380 (44) 206-35-60
Секретар конференції: Чухрай Родіон Миколайович
Факс: +380 (44) 206-35-59, тел.: +380 (44) 206-35-56
e-mail: confreu@ukrdgri.gov.uaсonfreu@mail.ru

 БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ В ОДЕСІ!