Колектив Українського державного геологорозвідувального інституту щиро вітає всіх працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення України з професійним святом.

Продовження

12 серпня Кабінет Міністрів України прийняв несподіване для нас і необґрунтоване та хибне, на наше глибоке переконання, рішення про приватизацію нашого підприємства.

УкрДГРІ був створений 1957 року і впродовж всієї історії свого існування забезпечував наукове супроводження геологорозвідувальних робіт на всі види корисних копалин.

Продовження

12 серпня 2020 р. Уряд розпорядився передати на приватизувацію ДП “Український державний геологорозвідувальний інститут” (УкрДГРІ).

Рішення стало повною несподіванкою не лише для геологічної спільноти і колективу Інституту, але і особисто для очільника УкрДГРІ Andrii Loktiev. Тим паче що ухвалити таке рішення Кабмін навряд чи зміг би без схвалення Державна служба геології та надр України, яка є засновником УкрДГРІ.

Андрія було призначено на посаду т.в.о. директора ДП 7 квітня 2020 року з чіткими задачами від Служби: оздоровити УкрДГРІ фінансово і кадрово. Для цього Локтєв не виключав продажу “зайвих” об’єктів нерухомості. Але приватизація всього ДП не стояла на порядку денному. Що пішло не так? Що було зроблено (і чому не зроблено) для порятунку Український державний геологорозвідувальний інститут УкрДГРІ? В якому стані Інститут сьогодні? В ексклюзивному інтерв’ю Андрія Локтєва NADRA.info.

Продовження

У сучасному світі кожен мріє жити в екологічно безпечному середовищі, дихати свіжим повітрям, бачити за вікном зелені майданчики, пити чисту воду…

З пошуками та видобутком питних, лікувальних мінеральних вод, або ж вод для технічних потреб підприємства допоможуть досвідчені висококваліфіковані спеціалісти Українського державного геологорозвідувального інституту.

Продовження

Колектив Українського державного геологорозвідувального інституту щиро вітає всіх працівників видобувної промисловості України з професійним святом – Днем шахтаря!

Від усього серця дякуємо за вашу важку і таку необхідну працю. Бажаємо міцного здоров’я і козацьких сил. Нехай корисні копалини, які ви видобуваєте приносять тепло і затишок в оселі, віру і спокій у ваші душі, економічне зростання нашій державі. Труд шахтаря завжди цінувався і буде цінуватись не зважаючи ні на що!

Особливі слова подяки в цей день – гірникам-ветеранам, які прославляли своїми трудовими подвигами професію шахтаря.

Шановні колеги! Раді повідомити, що УкрДГРІ запроваджує послугу – супровід всіх етапів отримання гірничого відводу, від подання заявки на оформлення до його затвердження.

Продовження

Сьогодні, 24 серпня 2020 року, Український державний геологорозвідувальний інститут разом з усією Україною святкує День Незалежності.

Дорогі друзі! Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з головним національним святом України — Днем Незалежності! Двадцять дев’ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу — бути господарем на своїй землі. Роки незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння.

Продовження

Прапор України — один із символів суверенітету нашої країни, уособлення національної єдності, честі та гідності, свободи і боротьби за незалежність.

Церемонія підняття державного прапора викликає в кожного українця найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

Шановні друзі! Від щирого серця бажаємо вам, щоб життя завжди було яскравим, як кольори нашого стяга: синім, як мирне небо, та жовтогарячим, як пшеничні поля України.

Нехай кожна частинка вашої душі буде сповнена гордістю за Україну, а ваші серця прагнуть єднання та порозуміння.

Шановні колеги! Раді повідомити, що УкрДГРІ як унікальне державне підприємство з понад 60-річним досвідом в галузі дослідження потенціалу українських надр запроваджує послугу – складання проектів ДПР та проектів розробки рудних та нерудних корисних копалин, а також підземних вод. Хоча на ринку існує значна кількість приватних компаній, що надають аналогічні послуги, УкрДГРІ гарантує виконання робіт на найвищому рівні, а послуга надаватиметься «під ключ», тобто до остаточного затвердження всіма відповідними органами!

Продовження